Odbierz nagrodę

Tutaj możesz wymienić swoje zebrane punkty na nagrody. Za kody PAYSAFECARD możesz zakupić Pay Per View na oficjalnej stronie FAME MMA. Najtańsze FAME MMA PPV kosztuje około 23zł, wersja premium kilka złotych drożej, więc za PAYSAFECARD 30 PLN możesz zakupić legalną licencję premium. Kody mają ważność kilku lat, więc nawet jeśli uzbierałeś punkty po zakończeniu gali, to kod nie przepada i możesz wykorzystać go na kolejnej edycji.PAYSAFECARD 30 PLN

PAYSAFECARD 30 PLN
1800 punktów
Produkt dostępny

Zaloguj sięPAYSAFECARD 50 PLN

PAYSAFECARD 50 PLN
3000 punktów
Produkt dostępny

Zaloguj sięPAYSAFECARD 100 PLN

PAYSAFECARD 100 PLN
6000 punktów
Produkt dostępny

Zaloguj sięKAWA GBS

KAWA GBS
3200 punktów
Produkt dostępny

Zaloguj sięKiedy po zamówieniu otrzymam swój kod PAYSAFECARD?
Kody Paysafecard za wykonane zadania wysyłane są w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. W bliskim czasie do gali kody wysyłamy w kilka godzin, aby każdy bez problemu mógł odebrać swoje darmowe i legalne PPV.
Kiedy otrzymam swoją zamówioną kawę?
Po zamówieniu kawy skontaktujemy się z tobą poprzez adres email, który podałeś przy pierwszym logowaniu. Twoją kawę zamówimy bezpośrednio do ciebie ze strony GBS (zamówienie będzie opłacone z góry) do paczkomatu (abyś nie musiał podawać nam swojego adresu - wystarczy tylko email, numer telefonu i numer paczkomatu.
Jaki smak będzie miała moja kawa?
O wybór smaku kawy poprosimy po skontaktowaniu się z tobą zaraz po jej zamówieniu. Jeśli nie podasz smaku to ponownie poprosimy o jego wybór, a przypadku braku odpowiedzi wybierzemy losowy smak.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami używając poniższego adresu email! Pamiętaj, że na podstawowe pytania znajdziesz odpowiedź w zakładce "Kontakt".

Support
kontakt [małpa] getppv.pl

Odpowiadamy w ciągu 48 godzin roboczych