Oglądaj FAME MMA 9 Live za darmo!

FAME MMA 9 live odbędzie się już 6 marca 2021 roku. W walce wieczoru zobaczymy nie kogo innego jak Popka, który zawalczy z Kizo. Co-main event również z pewnością przyciągnie setki tysięcy widzów - w oktagonie zobaczymy Sylwestera Wardęgę z Kacprem Blonskym. Galę będzie można oglądać wyłącznie przez internet, wykupując specjalną licencję FAME MMA PPV. Jednak czy istnieje sposób, aby zobaczyć FAME MMA 9 za darmo?

FAME MMA 9 live

Nasza strona umożliwia zdobycie kodu paysafecard, za który możesz zakupić PPV na oficjalnej stronie FAMEMMATV. W jaki sposób można zdobyć kod? To bardzo proste! Przejdź do zakładki "Zadania", wpisz swój email i wykonuj zadania! Po wykonaniu zadań otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na swoją upragnioną nagrodę, czyli na przykłąd kod paysafecard o wartości 30zł, który umożliwi zakup legalnej licencji PPV na oficjalnej stronie federacji. Dzięki temu dostajesz możliwość oglądania wydarzenia zupełnie za darmo, tym samym wspierdając FAME MMA, gdyż oni w tym przypadku otrzymują swoje pieniądze.

FAME MMA 9 live

Czy da się oglądać FAME MMA za darmo?

Gala jest transmitowana w systemie specjalnych licencji Pay Per View, co oznacza "zapłać za oglądanie". Federacja w ten sposób zdobywa najwięcej pieniędzy, za które organizuje kolejne edycje wydarzenia i pozyskuje coraz to lepszych i bardziej kontrowersyjnych zawodników. Wiele osób próbuje ominąć tę opłatę i w czasie trwania gali szuka darmowych streamów w internecie. Niektórzy odważni transmitują galę na youtube, jednak pamiętajcie, że grozi to poważnymi konsekwencjami. Oprócz blokady konta taką osobę może czekać również pozew oraz ogromna kwota odszkodowania, gdyż przez takie osoby FAME MMA traci sporo pieniędzy. Na naszej stronie zdobędziesz kod paysafecard, którym możesz zapłacić na oficjlanej stronie FAME MMA. Oznacza to, że korzystając z naszej strony wspieracie również federację i działacie w 100% legalnie! Kod, który otrzymasz ma kilka lat ważności, więc jeśli nie zdążysz wykonać zadań to możesz bez problemu wykorzystać go na kolejnej edycji, np FAME MMA 10.

Karta walk na FAME MMA 9

Karta walk na zbliżającą się edycję gali FAME MMA 9 prezentuje się następująco:

  • Walka w kategorii ciężkiej: (Main event) Gabriel „Arab” Al-Sulwi – Patryk „Kizo" Woziński
  • Walka w kategorii półśredniej: (Co-main event) Kacper „Blonsky" Błoński – Sylwester Wardęga
  • Walka o mistrzostwo Fame MMA w kategorii średniej: Marcin Malczyński (c) – Jakub „Kubańczyk" Flas
  • Walka kobiet w kategorii koguciej: Kamila „Zusje" Smogulecka – Kamila „Kamiszka" Wybrańczyk
  • Walka w kategorii półśredniej: Patryk „paTrykos" Domke – Paweł „Ponczek" Sikora
  • Walka w kategorii półśredniej: Mariusz „Hejter" Słoński – Filip Zabielski
  • Walka w limicie wagowym -82kg: Jakub „Kuba Post" Postaremczak – Mikołaj „VanDal" Rdzanek
  • Walka kobiet w limicie wagowym -56kg: Karolina „Way of Blonde" Brzuszczyńska – Anna „Anna IFBB PRO" PRO Andrzejewska
  • Walka w limicie wagowym -79kg: Krystian „Krycha” Wilczak – Polska Patryk „Mortalcio” Baran
  • Walka w kategorii piórkowej: Patryk „Ryba" Karaś – Ukraina Oleh „Oleg” Riaszeńczew

FAME MMA konferencja

Kontakt

Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami używając poniższego adresu email! Pamiętaj, że na podstawowe pytania znajdziesz odpowiedź w zakładce "Kontakt".

Support
kontakt [małpa] getppv.pl

Odpowiadamy w ciągu 48 godzin roboczych